Alternatívne média sú náboženstvom alebo sektou. Tých ľudí nezaujímajú fakty. Oni veria, majú silnú vieru. A žijú si vo svojej bubline odtrhnutí od reality
Keď som si asi po dvoch rokoch znovu vypočul reláciu Infovojnu s Lichtnerom a Huďom, uvedomil som si, že títo ľudia ale poriadne blúznia. Títo ľudia sú úplne mimo reality a asi najviac túto „alternatívnu“ komunitu vystihuje slovo sekta. Sú úplne mimo reality. Sú to ľudia ktorí si žijú vo vlastnom svete vo vlastnej bubline. Podobne ako nejaká náboženská kresťanská alebo jehovistická sekta agresívne hlása svoju jedinú pravdu, podobne ako náboženský fanatik sa nahlas z nadšením rozkrikuje a pritom je extrémne vzdialený od zdravého rozumu a pôsobí ako psychopat, mi pripadá aj dvojica Huďo Lichtner. Danú reláciu by som mohol rozoberať vetu po vete, ale nebudem to robiť – nestojí mi za to strácať čas a energiu na vyprodukované grcky a šialené nezmysly týchto psychicky narušených jedincov – títo ľudia mi za to nestoja.